1. Strona główna


Wszechnica Sopocka jest firmą założona w 2009 roku mieszczącą sie w dworku z połowy XIX wieku w centrum dolnego Sopotu blisko molo.
Wszechnica oferuje możliwość wynajmu stylowych pomieszczeń na organizację spotkań biznesowych, szkoleń, prezentacji (w tym sprzętu medycznego) i spotkań towarzyskich (np.po obronach prac doktorskich) dla grup do 12 osób, wykładów dla grup do 20 osób, a także innych spotkań, których sukces wymaga odpowiedniej oprawy z dala od kawiarnianego gwaru.
Wyjątkowe wnętrza tworzą atmosferę sprzyjającą takim przedsięwzięciom. Proponujemy rozsądne ceny za odpowiednią jakość usług.
Zapewniamy sprzęt multimedialny, istnieje możliwość zamówienia cateringu.

dr med. Jolanta Hreczecha - anatom, otolaryngolog. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. Wieloletni adiunkt Zakładu Anatomii Klinicznej AMG. Laureatka Amicus Studentis dla najlepszego nauczyciela akademickiego. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. W swoim dorobku ma podand trzydzieści prac oryginalnych w recenzowanych pismach medycznych w tym z listy filadelfijskiej. Członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego, Polskiego Towarzystwa Antropologicznego, Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.

dr med. Magdalena Skwarek - ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku oraz Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Akademii Medycznej w Gdańsku i Uniwersytetu Gdańskiego, uzyskała stopień doktora nauk medycznych i specjalizację z diagnostyki laboratoryjnej. W swoim dorobku ma podand trzydzieści prac oryginalnych w recenzowanych pismach medycznych w tym z listy filadelfijskiej. Była nauczycilem akademickim w Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego, Polskiego Towarzystwa Antropologicznego, Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging.